Jubileusz 10-lecia Fabryki 4x4

Pomimo kryzysu ekonomicznego i negatywnych rokowań na start nowych Firm w 2009 roku w Polsce gospodarka zaczęła szybko się rozwijać. Był to pamiętny rok zdobycia przez Polskich siatkarzy Mistrzostwa Europy, po raz pierwszy w naszym kraju koncertuje Madonna i właśnie w tym roku wchodzi na rynek nasza firma Fabryka 4x4 i prężnie rozwija się przez lata w małej miejscowości pod Krosnem na Podkarpaciu. Przyszedł rok 2019 i czas świętowania jubileuszu 10 – lecia Fabryki 4x4, jako podsumowanie ważnego rozdziału w historii naszego przedsiębiorstwa.            Nasza pasja do off-roadu i chęć udoskonalania samochodów terenowych były natchnieniem do wykonywania nowych projektów, a zamiłowanie do pracy z metalem ułatwiało produkcję osprzętu i stanowiło podstawę działalności firmy. Produkowane przez nas profesjonalne wyposażenie do samochodów terenowych i wyprawowych otworzyło naszą fabrykę na sprzedaż do różnych krajów Europy oraz innych kontynentów. W taki sposób z biegiem czasu niewielka manufaktura zmienia się w światowego potentata w branży produkcji osprzętu takiego jak:

 • Zderzaki stalowe
 • Bagażniki
 • Różnego rodzaju mocowania
 • Progi
 • Osłony aluminiowe i inne...
Dodatkowo ramach dywersyfikacji oferty, Fabryka 4x4 świadczy także usługi precyzyjnej obróbki metalu, która obejmuje głownie:
 • Cięcie laserem blach
 • Cięcie rur i profili laserem
 • Gięcie na prasie krawędziowej
 • Obróbkę ślusarską, wiercenie, gwintowanie
 • Spawanie metodą MIG, TIG i MAG.
            Dzięki szybkiemu rozwojowi naszej firmy mogliśmy otworzyć nową halę produkcyjną, aby sprostać wymaganiom klientów oraz realizować nowe zlecenia w sposób profesjonalny. Precyzję i terminowość świadczenia usług obróbki metali gwarantuje nie tylko wyspecjalizowana kadra, ale również nowoczesny park maszyn, zapewniając duże moce produkcyjne w usługach takich jak cięcie laserowe, gięcie blach i inne.
Fabryka 4x4 stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów podnosząc jakość i poziom oferowanych usług, głównie dzięki wprowadzaniu do procesów produkcyjnych nowych technologii i wyższych standardów. Spośród najbardziej innowacyjnych rozwiązań można wyróżnić technologie laserowe, których użytkowanie otwiera wiele możliwości w produkcji dowolnych części, wysoki stopień automatyzacji w połączeniu z niezrównaną elastycznością, precyzją i bezdotykowym cięciem, co umożliwia wycięcie najbardziej skomplikowanych wzorów. Wykorzystanie cięcia laserowego w przemyśle metalowym jest często określane mianem technologii przyszłości.
Korzyści cięcia laserem są bardzo widocznie, szczególnie w przypadku skomplikowanych materiałów funkcjonalnych, stosowanych w przemyśle. Należy zwrócić szczególną uwagę na przemysł motoryzacyjny, w którym bez wycinania laserem nie byłaby możliwa produkcja samochodów i ich części. Do następnych plusów zastosowania technologii laserowej należy zaliczyć również możliwość pozyskania stuprocentowej powtarzalności określonego kształtu oraz czystej i gładkiej powierzchni wycinanych detali. Aspekty te są bardzo ważne dla klientów Fabryki 4x4, dlatego też firma inwestuje i podnosi kwalifikacje w obszarze nowoczesnych technologii. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Fabryka 4x4 od lat współpracuje z wieloma dużymi przedsiębiorstwami usługowo-produkcyjnymi, które funkcjonują w szeroko pojmowanej branży metalowej, wytwarzając dla nich zarówno półfabrykaty jak i gotowe wyroby.
            Minęła dekada działalności Fabryki 4x4, a to dopiero początek. Wyjątkowa okoliczność do świętowania jubileuszu składnia nas do podsumowania wszelkich osiągniętych przez nas sukcesów, refleksji i wspomnień oraz przeanalizowania tego, co jeszcze możemy osiągnąć. Jako wizytówka firmy oprócz nowoczesnej siedziby to właśnie ludzie tworzą naszą organizacje. To dowód na to, że przedsiębiorstwo sprawnie osiąga zamierzone cele oraz sukcesywnie dąży do tego, aby utrzymać wypracowaną przez lata pozycję lidera w branży. Innowacje oraz dalszy rozwój są jednymi z fundamentalnych wartości przedsiębiorstwa, a radość i duma z dotychczasowych sukcesów pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość, co gwarantuje rozwój firmy w kolejnych latach.
 
 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami:

 • Firma: Fabryka 4x4 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SPÓŁKA KOMANDYTOWA
 • Adres: Polna 24, 38-457 Szczepańcowa
 • Telefon Przemek: (+48) 887 082 272
 • Telefon Piotrek: (+48) 887 082 273
 • Email: biuro@fabryka4x4.com.pl
 • Strona internetowa: www.fabryka4x4.pl